Kniha měsíce

V síti Red Button vybíráme každý měsíc jednu knihu. 
Jde nám prostě o to, aby se skvělý obsah dostal k co nejvíce lidem.

Nezapomeňte na knihu měsíce června Dokud voda neskončí.
Všechny předchozí Doporučené knihy naleznete v Archivu

Vědomý business

Integrita, úspěch a štěstí.

Vědomý business je efektivní cestou k opravdovému leaderovství. Autor knihy mistrně popisuje, co a jak můžeme udělat hned zítra ve svém (nejen) pracovním životě jinak, s odpověďmi na hluboce lidskou potřebu smyslu, štěstí a opravdovosti. S moudrostí, zkušeností, humorem a geniální praktičností nás autor provází sedmi kvalitami vědomého businessu, které – začnete-li podle nich žít – mohou zcela změnit život váš i život vaší firmy.

Ať jste majitel firmy, manažer, živnostník, zaměstnanec nebo student, principy vědomého businessu vám mohou otevřít cestu k úspěchu, jenž přesahuje pouhý hmotný úspěch – mohou vám otevřít cestu k naplňujícímu a tvořivému životu.

Fred Kofman, spolumajitel a ředitel společnosti Axialent, učitel leadershipu a vědomého businessu, inspiruje lidi po celém světě k práci postavené na jejich vnitřní integritě a odvaze. V celé řadě programů zaměřených na leadership, osobní mistrovství, týmové učení, rozvoj firemní kultury, firemní efektivitu a koučink, které vytvořil a vede, propojuje filozofickou hloubku s praktickou hodnotou. Mezi jeho klienty patří například Microsoft, Google, Yahoo!, Shell, Citibank nebo AXA. Tyto principy učil také na mnoha vysokých školách, včetně MIT a Harvardu.

„Tato kniha je o nás všech. O tom, jak se můžeme k věcem, které nás potkávají, stavět - jestli budeme zaujímat postoj oběti nebo se staneme tvůrci, vezmeme osud do svých rukou a převezmeme odpovědnost za sebe a za to, co se děje kolem nás.“
Zdeněk Michálek, kouč, lektor, ředitel konzultační a vzdělávací firmy HM partners a zkušený manažer

Vydalo nakladatelství portál

Budeme moc rádi, když nám s šířením knížky do světa pomůžete. Můžete využít hashtag #rbkniha.