Ilustrace Jindřich Janíček

INSPIRACE BAŤA


V síti Red Button vybírá každý měsíc jeden z členů knihu, o které si myslí že je zásadní. Tu Vám nabízíme za bezvadnou cenu. Knížku si můžete koupit pro sebe, své kolegy, blízké nebo klienty. Tentokrát se společně podíváme na příběh a doporučení Tomáše Bati.

Jde nám prostě o to, aby se skvělý obsah dostal k co nejvíce lidem.

Kniha – Ilustrovaná Ústava České republiky

INSPIRACE BAŤA

Jak být silnější a šťastnější podle životních zásad Tomáše Bati.

Nevybudoval jsem podnik, vybudoval jsem člověka ten vybudoval podnik“ slova Tomáše Bati, kterými definoval, jak baťovsky budovat úspěšný podnik. Odpovědi na to, co tedy znamená baťovsky budovat člověka, zejména pak sebe, existuje však už jen poskromnu.
Kniha Inspirace Baťa je první svého druhu, protože nabízí čtenáři možnost takzvaně: jak na to. Přináší nový pohled na filozofii Baťa a ukazuje, jak začít s budováním sebe sama, změnou životních postojů i vnímání světa, podle baťovských principů.
V odkazu Baťa se plně odráží vnímání jeho autora Tomáše Bati – základem všeho je selský rozum. Kniha je rozdělena do čtyř částí. každá se věnuje jedné z oblasti lidské bytosti - tělo, mysl, duše a vztahy. Tyto oblasti sledovala firma Baťa u svých spolupracovníků a pomáhala jim inspirovat se, jak je zdokonalovat. Do jednotlivých oblastí je rozděleno baťovských 99 kapitol. Každá představuje krátkou a údernou radu, jak se zlepšit v jedné konkrétní činnosti. Nejenže se dozvíte, jak daná rada fungovala, ale najdete i baťovské pravidlo na její zavedení do svého každodenního života.
S využitím každé rady můžete začít okamžitě, nejsou vázaný na žádné podmínky – snad jen jedinou – musíte chtít. Kniha je vhodná pro kohokoliv, kdo chce fungovat efektivněji, mít více času pro sebe, vytvářet kvalitnější mezilidské vztahy a nebojí se změny.

Autorkou knihy je Gabriela Končitíková, která studiu filozofie Baťa věnuje více než čtrnáct let, jedná se o její desátou knihu, avšak první, která poradí čtenáři. jak začít s využitím baťovských zásad v každodenním životě.

Více informací zde : www.inspiracebata.cz

KNIHU SI Můžete objednat s 20% slevou ZDE, zadáním kód "REDBUTTONBATA20"

Budeme moc rádi, když nám s šířením knížky do světa pomůžete.
Můžete využít hashtag #rbkniha.