Kniha měsíce

V síti Red Button vybíráme každý měsíc jednu knihu. 
Jde nám prostě o to, aby se skvělý obsah dostal k co nejvíce lidem.

Nezapomeňte na knihu měsíce června Laskavci
Všechny předchozí Doporučené knihy naleznete v Archivu

Dokud voda neskončí

Jako desátý člověk na světě dokončila výzvu „Oceans Seven“. Dalo by se říct, že Abhejali Bernardová je nejlepší česká plavkyně, kterou neznáte. Cesta k dosažení „Sedmičky oceánů“ je však v jejím příběhu mnohem poutavější než samotné dosažení cíle. Její výpravy po světě totiž nejsou jen o plavání, jsou především výpravami do nitra. S pomocí meditace, za hranicemi pohodlí a toho, co zná, poznává sama sebe. A svým vyprávěním v nás probouzí přesvědčení, že všichni dokážeme víc, než si myslíme.

„Abhejali je pro mě ztělesněním toho, co je opravdová podstata sportu. Její kniha je kromě jiného i skvělou motivací k tomu, jak naplnit smysl lidského zrání a posunout se zase o krok dál.“ Lucie Výborná, moderátorka, novinářka a tulačka Mezi světy.

„Přeplavby, které Abhejali zvládla, jsou dlouhé a obtížné. Dokázala úžasné věci. A je to o to úžasnější, že pochází ze země bez moře, kde si oceán musela představovat dlouho před tím, než ho konečně spatřila.“ Lynne Cox, legendární americká plavkyně, autorka knihy Antarktická míle.

„Nejvyšší vítězství člověka je nad sebou samým. Umět si poručit, dát si cíl, cíle dosáhnout, být příkladem dalším. A Abhejali je velikánským příkladem, nejen pro nás plavce.“ Jan Novák, první suchozemský přemožitel kanálu La Manche ve směru z Anglie do Francie.

„Tato knížka je hlavně o motivaci. O tom, že toho dokážeme strašně moc. Je o příběhu práce sama se sebou, o vlastním vývoji, o tom, jak změnit své nastavení mysli. Já sama nejsem nijak výjimečná - každý v sobě máme obrovskou sílu. Občas ji v sobě jen potřebujeme objevit..."
Abhejali Bernardová, pokořitelka 7 oceánů, ultraběžkyně, triatlonistka a motivační řečnice.

Vydalo nakladatelství Universum

30 % SLEVu na tuto knihu

získáte S KÓDEM "REDBUTTONtady  

Sleva platí do 31.8.2023

Budeme moc rádi, když nám s šířením knížky do světa pomůžete. Můžete využít hashtag #rbkniha.