Kniha měsíce

V síti Red Button vybíráme každý měsíc jednu knihu. 
Jde nám prostě o to, aby se skvělý obsah dostal k co nejvíce lidem.

Nezapomeňte na knihu měsíce Února léčba schopenhauerem.
Všechny předchozí Doporučené knihy naleznete v Archivu

Almanach Navala Ravikanta

Zbohatnutí není jen o štěstí a štěstí není jen vlastnost, s níž se narodíme. Mít oboje se nám může zdát nedosažitelné, ale budování bohatství a štěstí jsou dovednosti, které se dají naučit.

Naval Ravikant je podnikatel, investor a praktický filozof, který zaujal mnohé svými principy vedoucími k vybudování bohatství a přežití šťastného života. Almanach Navala Ravikanta je sbírkou Navalových myšlenek, postřehů a zkušeností, které sdílel s veřejností posledních deset let prostřednictvím rozhovorů, tweetů, podcastů a blogů. To, co byste předtím museli hledat po různých koutech internetu, najdete teď na jednom místě, v této knize.

Nečekejte jednoduchou příručku, jak postupovat krok za krokem. Co tato kniha nabízí, jsou všeobecné principy, s použitím kterých si dokážete najít a vybudovat svoji vlastní, jedinečnou cestu ke šťastnějšímu a bohatšímu životu.

"Moje kniha číslo 1 za rok 2023. Největší koncentrace moudrých myšlenek na stránku čtvereční. Téma bohatství a téma štěstí zpracované tak, že si z knihy něco odnese naprosto každý."
Hana Jadavan, pisatelka knižních recenzí a milovnice chytrých knih

Vydalo nakladatelství Bajkal

Budeme moc rádi, když nám s šířením knížky do světa pomůžete. Můžete využít hashtag #rbkniha.