Kniha měsíce

V síti Red Button vybírá a doporučuje každý měsíc jeden z členů knihu, o které si myslí že je zásadní. 
Jde nám prostě o to, aby se skvělý obsah dostal k co nejvíce lidem.

Globální samoobsluha

Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetové hysterie. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží, svůdné pohodlí, a to za velmi nízké ceny – aby se stal „obchodem se vším“. Aby svou velkou vizi naplnil, vybudoval vnitrofiremní kulturu plnou neúnavné ctižádostivosti a tajností, do nichž nikdo nikdy nepronikl. Podařilo se to až nyní.

Obchod se vším je zevrubnou biografií technologického kolosu, který jako jeden z prvních a ve velkém vsadil na internet a navždy změnil to, jak nakupujeme a čteme. Je to dlouho očekávaný a otevřený popis jedné z nejvýznamnějších firem naší doby a zároveň hluboce osobní pohled na ikonického podnikatele, který ji založil.

"Příběh vzniku společnosti Amazon je fascinující, stejně jako její zakladatel a CEO Jeff Bezos. Principy a pravidla, kterými se v Amazonu řídí, vám poslouží jako skvělé lekce leadershipu a moderního přístupu k inovacím. V digitální éře, ve které je rozhodující rychlost, zaměření na zákazníka a sázky na nové technologie by si ji měl přečíst každý, kdo chce posunout digitalizaci svého byznysu alespoň trochu dopředu."
Filip Dřímalka, člen sítě Red Button 

Tentokrát jen klasická kniha

  • Pro nákup klasické knihy se slevou využijte tento odkaz
    Pro nákup audioknihy se slevou 30% použijte tento odkaz a slevový kód "SAMOOBSLUHA"

Sleva platí do konce září

Budeme moc rádi, když nám s šířením knížky do světa pomůžete. Můžete využít hashtag #rbkniha.